Casa al Mare
Váš dočasný "domov"

PENZION "CASA AL MARE"

v překladu "Dům u moře", provozuje cestovní kancelář CK SPECIAL již od roku 1992. Od moře je vzdálen asi 200 m. Do rušné části města je to přibližně 20 minut chůze.

Budova má 3 podlaží. V prvním a druhém patře poskytuje ubytování ve dvou až pětilůžkových pokojích, z nichž některé mají balkon. Vždy dva sousední pokoje mají společné sociální zařízení s WC, sprchou, umyvadlem a bidetem. Pokoje i sociální zařízení mají samostatný vchod z chodby. Penzion nemá výtah. V přízemí je velká hala, která slouží především jako jídelna a společenská místnost. V recepci je možno si za české koruny zakoupit chlazené nápoje, cukrovinky, sušenky, káva a pod. K zapůjčení zde bývají různé stolní společenské hry a sportovní potřeby. V přízemí je koutek s televizorem a je zde možnost připojení na internet pomocí WiFi. Před domem je zahradní sezení. Celý objekt je oplocen. Před penzionem je bezplatné prostorné parkoviště. 

Penzion Casa al Mare, o celkové kapacitě 90 míst, který provozuje česká cestovní kancelář CK SPECIAL již déle než 20 let, má vlastní technické i stravovací zázemí. O klienty pečuje český personál. Nezbytnou komunikaci s italskou stranou, zajišťuje místní tlumočnice.

Plážový Dům - Casa al Mare; piazzale Grazia Deleda 10; 47838 Riccione; Itálie